KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14544106

nr 1454 4106

Andreas Hidvegi

(f. 1942), Sverige

Oljemålning, Komposition med skiftnyckel. Signerad. Olja på duk, ca 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 66x54 cm

Andreas Hidvegi, svensk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

500 kr

måndag 14 mars 2022
kl 20:31:00

Andreas Hidvegi

Läs mer om Andreas Hidvegi